Hospoda Na Spilce zve na živé vysílání zápasů naší reprezentace na ME

Sportovní fandové vědí, že sdílená radost z vítězství se násobí, a i případná prohra se ve stejně naladěné společnosti zvládne lépe.


Naplno si užít jedinečnou atmosféru společného fandění během fotbalového EURA 2024 v srdci pivovaru Plzeňský Prazdroj s pivem přímo od zdroje bude možné v Hospodě Na Spilce. Živá vysílání skupinových zápasů naší fotbalové reprezentace na třech projekčních plátnech je na programu: 18. 6. od 21:00 – Česko x Portugalsko, 22.  6. od 15:00 – Česko x Gruzie a 26. 6. od 21:00 – Česko x Turecko. 

Hospoda Na Spilce je jednou z největších hospod v České republice. Podnik se nachází v prostorech bývalých kvasných sklepů pivovaru Plzeňský Prazdroj a je oblíbeným cílem nejen návštěvníků plzeňského pivovaru. V roce 2022 prošel výraznou obměnou, a to jak z hlediska interiéru, technologií, tak i personálu a menu. Tým zkušených profesionálů vaří z piva, jak se v pivovaru sluší a patří, a z prvotřídních surovin pocházejících zpravidla přímo od lokálních farmářů. Zdejší pýchou je perfektně ošetřené a načepované pivo Pilsner Urquell.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024