Policisté z obvodního oddělení na Doubravce pátrají po pachateli, který v úterý odpoledne poškodil automobil Škoda Octavia, zelené metalízy.
Policisté z obvodního oddělení na Doubravce pátrají po pachateli, který v úterý odpoledne poškodil automobil Škoda Octavia, zelené metalízy, zaparkovanou v blízkosti křižovatky ulic Masarykova a Slezská. Neznámý vandal vyryl do laku dveří rýhy dlouhé několik desítek centimetrů a obdobným způsobem poničil i pravý zadní blatník. Majitel vozu škodu na automobilu odhadl na 10 tisíc korun.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Společnost Škoda Transportation, přední evropský výrobce vozidel pro městskou a železniční dopravu, je dynamickou a rychle rostoucí společností s rozsáhlou tradicí výroby přesahující více než 150 let.