Jarek Nohavica chystá dva koncerty v Měšťanské besedě

Jeden z našich nejznámějších a současně nejoblíbenějších písničkářů Jarek Nohavica bude koncertovat v Měšťanské besedě v Plzni 7. a 8. dubna 2020.

banner Vánoce bohemia sekt

Jeho sólový recitál s kytarou a heligonkou doprovodí na akordeon a piano Robert Kusmierski z Varšavy a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně. Předprodej vstupenek na oba koncerty začne 17. února v 9 hodin, a to online na www.mestanskabeseda.cz a na předprodejních místech GoOut.

Český písničkářský idol Jaromír Nohavica vystoupil v Měšťanské besedě už v letech 2013 a 2016. Pokaždé byl Velký sál Měšťanské besedy beznadějně vyprodaný. Na stejném místě tentokrát zahraje a zazpívá dvakrát po sobě, 7. a 8. dubna vždy od 19 hodin.

„Během dvouhodinového koncertu uslyšíte Jarkovy známé písničky, ale také novinky z posledního alba Poruba,“ slibuje Ivan Jáchim, jednatel pořádající společnosti MĚŠŤANSKÁ BESEDA PLZEŇ s.r.o. „Fanoušci Jarka Nohavici už vědí, že jeho koncerty jsou samé překvapení, vždy naprosto nově dramaturgicky sestavené, a že se rozhodně mají na co těšit,“ dodal Ivan Jáchim.

Ke koncertům Jarka Nohavici už téměř neodmyslitelně patří akordeon a piano Roberta Kusmierskiho, vynikajícího muzikanta z Varšavy, který ho doprovází už několik let. Na perkuse a bicí se přidá Pavel Plánka z Plzně, který se tu s Jarkem Nohavicou představil i na minulém koncertě.

Předprodej vstupenek bude spuštěn v pondělí 17. února v 9 hodin na webových stránkách www.mestanskabeseda.cz, v předprodeji vstupenek v Plzni na náměstí Republiky 41 a v Měšťanské besedě, Kopeckého sady 13 a na dalších předprodejních místech sítě GoOut.
 
Každý zákazník bude moci zakoupit maximálně 6 kusů vstupenek. Koncerty jsou na sezení a cena vstupenek je od 490 do 790 korun podle místa v sále. Oba koncerty jsou do 15 let nepřístupné.


NetConcert Music by Frank Zappa

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Popelka

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby