V průběhu středečního večera vyjížděla hlídka Městské policie Plzeň hned dvakrát kvůli opilcům. 50-letého muže z Rokycanska strážníci sbírali ještě před sedmou hodinou večer z chodníku v Masarykově ulici na Doubravce. Opilý muž nebyl schopen chůze a nekontroloval své chování. Kromě drobné odřeniny n...