Jeden si ustlal na chodníku v Doubravce, druhý u autobusáku

V průběhu středečního večera vyjížděla hlídka Městské policie Plzeň hned dvakrát kvůli opilcům. 50-letého muže z Rokycanska strážníci sbírali ještě před sedmou hodinou večer z chodníku v Masarykově ulici na Doubravce. Opilý muž nebyl schopen chůze a nekontroloval své chování. Kromě drobné odřeniny n...

obrázek: Jeden si ustlal na chodníku v Doubravce, druhý u autobusáku
V průběhu středečního večera vyjížděla hlídka Městské policie Plzeň hned dvakrát kvůli opilcům. 50-letého muže z Rokycanska strážníci sbírali ještě před sedmou hodinou večer z chodníku v Masarykově ulici na Doubravce. Opilý muž nebyl schopen chůze a nekontroloval své chování. Kromě drobné odřeniny na koleni nebyl nijak zraněn.Proto ho městští policisté hned převezli k vystřízlivění do protialkoholní záchytné stanice, kde se neocitl poprvé. O víc jak hodinu později na záchytce skončil i 24-letý mladík ze Slovenska, pro kterého si hlídka MP přijela k CAN v Husově ulici, kde si ustlal přímo na chodníku.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články