Jeepy a čokoláda. Paměť národa zve na tábor o jarních prázdninách

Setkání s pamětníkem, hry s tematikou konce druhé světové války nebo návštěvu muzea generála Pattona připravila na jarní prázdniny v Plzni zdejší pobočka Paměti národa.

weby uniweb

Týdenní program nazvaný Jeepy a čokoláda vychází z jejích programů pro děti, jako jsou zážitkové workshopy nebo Příběhy našich sousedů, a je určen dětem od 10 do 14 let.

„Máme hravé lektory, a tak se děti mohou těšit na opravdu zábavný program. Nechybí v něm třeba téma špionů a jejich role ve válce, stopovačka v ulicích města nebo práce s vlastním rodokmenem,“ nastiňuje ředitelka Paměti národa Plzeňský kraj Markéta Čekanová.

Mimo to se děti opět setkají s pamětníkem, který prožil konec války v Plzni a bude jim vyprávět své vzpomínky. Jejich úkolem pak bude zpracovat nejzajímavější momenty do podoby prezentace, kterou závěrem, v pátek odpoledne, představí svým rodičům.

 Program Paměti národa Plzeňský kraj pro děti od 10 do 14 let poběží v čase jarních prázdnin v Plzni, tedy od 2. do 6. března vždy od 8 do 16 hodin. Jeho cena je 2 500 Kč včetně jídla a pití. Více informací je možné získat na e-mailu PametNarodaPlzen@postbellum.cz nebo ve facebookové události Jeepy a čokoláda https://www.facebook.com/events/169834727695738/, kde je také odkaz na přihlášku.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Víte za co platíte AUTO CB

Hlavní zprávy

 

loop jazz club
uniweb weby