Jubilejní ročník závodu Pilsenman vyhrál Brož

V sobotu 13. srpna se konal 20. ročník terénního závodu PILSENMAN 2022. Sportovní akce se uskutečnila na louce u Sv. Jiří v Plzni-Doubravce a okolí.

weby na míru UNIWEB

Stejně jako v předchozích letech se závodilo v triatlonu i kvadriatlonu a celkem se na start postavilo 69 závodníků. Pro diváky byl připraven doprovodný program a jeho součástí byl dětský duatlon., kterého se účastnilo 28 dětí.

Na triatlonové trati (plavání, cyklistika, běh) dosáhl nejrychlejšího času Tomáš Kamaryt a obhájil tak loňské vítězství. Závod dokončil v čase 1:05:03 minut. Mezi ženami zvítězila Marie Kamarytová. Ve velmi populární kategorii tříčlenných týmů se na prvním místě umístil tým s názvem „To bylo rychlý“ ve složení: Tomáš Kamaryt, Petr Janoušek a Petr Šlajs.

Do náročného kvadriatlonu se pustilo 19 závodníků a čekala na ně několikahodinová trať složená z plavání, jízdy na kajaku/kanoi, jízdy na horském kole a běhu. Z vítězství se v čase 5:01:39 radoval Jan Brož z Plzně, který o deset minut porazil loňského obhájce Michal Peitze. V kategorii žen byla na prvním místě Kristýna Eisnerová. Kategorii dvojic mužů vyhráli Miloslav a Jiří Chuchlíkovi a ve dvojicích žen opět zvítězily sestry Kateřina Hnilicová a Adéla Beránková.

Ředitel závodu Tomáš Eisner z Pilsenman Clubu akci shrnul: „Rád bych poděkoval všem  sponzorům a partnerům závodu, kteří svoji podoporou pomáhají závod uskutečnit. A velké díky patří také závodníkům, kteří bojovali s náročnou tratí.“
Kompletní výsledky a fotografie ze závodu naleznete na internetových stránkách www.pilsenman.cz.


Fotogalerie
NetConcert Bobby Shew

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
AUTO CB - ŠKODA Plus IX - X /2022

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
uniweb weby