Kam zajít v Plzni na dobré jídlo? Ke Švejkovi U Pětatřicátníků!

Hledáte příjemné posezení ve stylové restauraci v centru Plzně? Doporučujeme Švejk Restaurant "U Pětatřicátníků"!

weby uniweb

Příjemné posezení ve stylové restauraci v centru Plzně

Hlavním úkolem každé restaurace, která je součástí konceptu Švejk je nabídnout vám „to nejlepší z Čech“. To znamená výborně ošetřené pivo, českou gastronomii v moderním a odlehčeném pojetí a v neposlední řadě kvalitní servis. Tento atraktivní koncept se vyznačuje tím, že v každém Švejk restaurantu naleznete na jídelním lístku pokrmy nesoucí pečeť ŠVEJK ORIGINAL. Všechna jídla se připravují z čerstvých a kvalitních surovin a provozovatele Švejk restaurantů se v maximální míře se snaží využívat nabídky od lokálních pěstitelů a chovatelů

Například z rodinné farmy v Železném Újezdě je do Švejk restaurantů v Plzni a Nepomuku dodáváno výtečné hovězí maso masného plemene Galloway, jednoho z nejstarších plemen skotu pocházejícího ze Skotska. Rodinná farma dodává též domácí brambory a vajíčka, v letních měsících pak zeleninu a ovoce.

Švejk restaurace u „Pětatřicátníků“ je druhou největší restaurací v Plzni, rozkládá se na dvou patrech, kdy přízemí disponuje 40 místy k sezení a horní patro 160 místy k sezení. V Letních měsících je k dispozici i zahrádka ve dvoře s kapacitou 80 a předzahrádka s 15 místy k sezení. K dispozici je až pro 80 lidí s projektorem.

Švejk restaurant zajišťuje také rozvoz jídla v Plzni a catering na svatební hostiny, bankety, rauty, garden party, firemní večírky, společenské akce a další významné eventy.

Fotogalerie
NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Velikáni filmové hudby

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
uniweb weby