Včera ve čtvrt na dvě odpoledne projížděl 47-letý řidič z Domažlicka s nákladním vozidlem Volvo obcí Klenčí pod Čerchovem ve směru k obci Draženov.
Včera ve čtvrt na dvě odpoledne projížděl 47-letý řidič z Domažlicka s nákladním vozidlem Volvo obcí Klenčí pod Čerchovem ve směru k obci Draženov. Při řízení nákladního vozidla zachytil jeho součástí, hydraulickou rukou, o telefonní kabel, který vedl přes silnici. Při nehodě došlo k přetržení telefonního kabelu a poškození dvou dřevěných telefonních sloupů a k poškození telefonní rozvodny. Způsobená škoda je vyčíslena na 11 000 korun.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Široká nabídka masáží, zábalů, procedur a terapií pro blaho každého kousku Vašeho těla. Kompletní kosmetické služby, čistě přírodní kosmetika a poradenství vizážistky. Kontaktujte nás a poznejte místo, kde si odpočinete, omládnete a naberete energii i sebevědomí.