O zručnosti kapsářů a jejich schopnosti okrádat své oběti se v Plzni přesvědčil jednačtyřicetiletý muž z Jindřichova Hradce.
O zručnosti kapsářů a jejich schopnosti okrádat své oběti se přesvědčil jednačtyřicetiletý muž z Jindřichova Hradce. V pondělí odpoledne, kdy se vydal do ulic Plzně, jej jeden z nenechavců okradl o peněženku , jenž mu vytáhl z vnější kapsy sportovní bundy. Podle výpovědi poškozeného ho poberta okradl zřejmě v okamžiku, kdy se společně s davem lidí pohyboval po chodníku u přechodu v Sadech Pětatřicátníků. S peněženkou okradený muž přišel také o 11 tisíc korun, 90 eur, osobní doklady a platební kartu. Celkem ztrátu vyčíslil na 13700 korun. Poškozený se stal již jedenáctou květnovou obětí kapesních zlodějů, přičemž značná část okradených o své peněženky přišla v prostředcích městské hromadné dopravy. Jak ale ukazuje poslední zmíněný případ, opatrnost je na místě všude tam, kde se soustřeďuje více lidí a pachatelé se mohou v tlačenici dostat do těsné blízkosti poškozeného.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Úřad městského obvodu Plzeň 3 má bezbariérový přístup, a to do obou budov (z odstavné plochy pro vstup do budovy sady Pětatřicátníků 1 - Odbor stavebně správní a investic ÚMO3 a z vnitrobloku Divadelní ulice pro vstup do budovy sady Pětatřicátníků 7)