Pavel Šrámek, Martin Baxa, Martin Zrzavecký (na snímku). Jeden z této trojice lídrů ANO, ODS a ČSSD bude nový primátor Plzně. ODS, která dosud tvořila koalici s ČSSD, už sociální demokraty oslovila. Pak by stačilo přizvat některou z menších stran. Volby v Plzni těsně vyhrálo ANO před ODS a ČSSD...