Plzeňský bek Lukáš Keltyčka, nejproduktivnější obránce loňské juniorky, se vrátil ze zkoušky v týmu slovenské extraligy HKm Dynamax Nitra a nyní je na zkoušce v ambiciózním klubu druhé ligy SOH Benátky nad Jizerou.
Plzeňský bek Lukáš Keltyčka, nejproduktivnější obránce loňské juniorky, se vrátil ze zkoušky v týmu slovenské extraligy HKm Dynamax Nitra a nyní je na zkoušce v ambiciózním klubu druhé ligy SOH Benátky nad Jizerou. Informaci přinesly oficální stránky benáteckého klubu www.hokejbenatky.cz.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.