Klaus a Schling zítra v regionu

Předseda Poslanecké sněmovny P ČR Václav Klaus a ministr dopravy a spojů Jaromír Schling navštíví zítra plzeňský region.

obrázek: Klaus a Schling zítra v regionu
Předseda Poslanecké sněmovny P ČR Václav Klaus a ministr dopravy a spojů Jaromír Schling navštíví zítra plzeňský region.
    Václav Klaus v 16:00 odhalí v plzeňských Štruncových sadech pamětní desku na paměť transportu plzeňských židů a o půl hodiny později bude diskutovat s občany na náměstí Republiky. Na závěr navštíví utkání hokejových hvězd ČR - SRN.
    Naopak Jaromír Schling se zítra bude pohybovat v tachovském okresu. Ve Stříbře podebatuje s vedoucím provozu Ředitelství správy a údržby dálnic, v Tachově jej přjme starosta L. Macák a poté slavnostně zahájí stavbu obchvatu obce Brod nad Tichou.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články