Koloběžkové mistrovství republiky hostí Plzeň

Po třech letech se vrací do Plzně koloběžkového MČR a už 23. ročníku ZLATÉ KOLOBĚŽKY Plzně 2022 se odehraje na v Česku jedinečném cyklistickém oválu SK RAPID Plzeň na Doubravce.

weby na míru UNIWEB

"Nabídne divácky atraktivní podívanou s častými průjezdy závodníků před diváky. Při relativně nenáročném profilu cyklo oválu lze očekávat, že špička závodu mužů opět přesáhne průměrnou rychlost přes 30 km/h. A závody štafet přinesou také krásnou podívanou," říká za pořadatele Zlaté koloběžky Plzně ředitel závodu Petr Pešta.

Závody v kritériu  a štafety se konají v sobou 25.6.2022. Ve 14:00 začíná závodní program závod předžáků, ženy startují svůj závod ve 14.55 a muži 15:25. Sobotní program vyvrcholí závody štafet od 17:00, respektive 17:30 štafetovým závodem mužů.

V neděli 26.6. jsou programem dlouhé závody. V 9:30 proběhne start kategorií žáků a nejsilněji obsazený závod mužů na 25 km odstartuje v 11:35.

V neděli po dlouhém závodu také bude jasno ve složení reprezentace ČR na Mistrovství světa v koloběhu do Estonska. Budou nominováni tři nejlepší muži a tři ženy, to samé v dalších kategoriích z celkového pořadí Rollo ligy 2022 – součet 4 závodů bez škrtů (2x Račice, 2x Plzeň).

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Reviens Bébel!

Hlavní zprávy

 

NetConcert Monica Mancini
uniweb weby