Koncert z věže Bartoloměje i u Ježíška. Zveme na vánoční i další akce

Vzhledem k blížícím se svátkům zveme na několik vánočních a novoročních zajímavých akcí v Plzni.

weby uniweb

24. prosince - 16:00 - Koncert z věže.

Tradiční akce, kterou pořádá Nadace 700 let města Plzně. Tentokrát opět živě z ochozu katedrály sv. Bartoloměje zazní vánoční skladby a koledy v podání BANDu Františka Kubaně ml.

24. prosince - 10:00 - 13:00 Na Ježíška U Ježíška

Tradiční akce se letos koná již po desáté. I proto se organizátoři rozhodli akci o hodinu prodloužit. V kostele U Ježíška bude k dispozici betlémské světlo. V programu se vystřídají plzeňští muzikanti, zazní vánoční texty a před polednem koledy s doprovodem unikátních varhan. V poledne pak vánoční skladby a koledy zahraje BAND Františka Kubaně ml.

24. prosince - 22:00 Předpůlnoční U Ježíška - kostel U Ježíška

Bude provedena Česká mše vánoční Jakuba Jana Ryby v podání Komorního sboru českých muzikantů pod vedením Věry Müllerové, soprán Hana Loudová, alt Barbora Janečková, tenor Vladimír Rohan, bas Karel Buble. Vstupné: dobrovolný příspěvek na opravy kostela.

9. ledna 2022 - 14:00 Tříkrálový pochod k Ježíšku a poutní mše

Tradiční pochod vyrazí ve 14:00 z Náměstí Republiky. Cestou ke kostelu U Ježíška budou tři králové koledovat pro Tříkrálovou sbírku. Poté u kostela zahraje folklorní soubor Meteláček ze ZUŠ Chválenická a děti z MŠ Zelenohorská.

Od 16:00 bude v kostele poutní mše a po ní malý tříkrálový koncert pěveckého sboru Vox imperfecta pod vedením Pavla Dolanského.

NetConcert Bobby Shew

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

beton

Hlavní zprávy

 

NetConcert Music by Frank Zappa
uniweb weby