Obdobně jako včera 15.1. se dnes proti původnímu plánu nebude létat na Šumavě, ale pouze v lokalitách kolem Plzně, a to od osmi do 12 hodin.
Obdobně jako včera 15.1. se dnes proti původnímu plánu nebude létat na Šumavě, ale pouze v lokalitách kolem Plzně, a to od osmi do 12 hodin.
Vrtulník Letecké pátrací a záchranné služby s hasiči – lezci na palubě budou moci občané vidět například na Radyni, na sile v Přešticích, na Ostré hůrce, Černé skále a v Holýšově. Nacvičovat se bude záchrana osob z těžko přístupných terénů a konstrukcí a hasiči-lezci si vyzkoušejí například práci v podvěsu pod vrtulníkem a slaňování z vrtulníku.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Kermi s. r. o. je součástí nadnárodního koncernu AFG se sídlem ve Švýcarsku, naši mateřskou firmu Kermi GmbH naleznete v Plattlingu v Dolním Bavorsku.
Výrobní závod ve Stříbře byl založen v roce 1996.
Zabýváme se výrobou otopných systémů a v této oblasti patříme mezi přední evropské výrobce.
Firma Kermi s. r. o. patří mezi nejvýznamnějšího a největšího zaměstnavatele ve Stříbře.