Konzervatoř obdrží obklady od společnosti Lasselsberger

V rámci plnění dohody vyplývající z memoranda mezi Plzeňským krajem a společností Lasselsberger s.r.o. dostane krajská střední škola Konzervatoř Plzeň obklady do svých rekonstruovaných prostor ve výši 296 000 Kč.

SEO UNIWEB

Plzeňský kraj podepsal v roce 2019 memorandum o spolupráci se společností Lasselsberger s.r.o. z něhož vyplývá každoroční bezúplatný převod keramických obkladů a dlažby v maximální výši 300 000 Kč.

„V letošním roce využije dlažbu a obklady v ceně 296 00 Kč Konzervatoř Plzeň, kde aktuálně probíhá rekonstrukce objektů v Tylově ulici a v ulici Kardinála Berana. Je důležité, že taková komunikace na úrovni Plzeňského kraje a firmy je možná a funguje,“ uvedl náměstek hejtmanky pro oblast ekonomiky, investic a majetku Pavel Karpíšek.

Rekonstrukce Konzervatoře Plzeň

Rekonstrukce Konzervatoře Plzeň byla zahájena v listopadu 2019 a dokončení je plánováno na červen 2021. Celkové náklady činí 75 mil. Kč (vč. DPH). Z toho v roce 2021 bude proinvestováno cca 46 mil. Kč (vč. DPH).

Jedná se o rekonstrukci rohového objektu Tylova 15 a Kardinála Berana 6 v Plzni. Objekt je součástí městské řadové výstavby, má 3 nadzemní podlaží a jedno podzemní podlaží. Objekt je využíván jako školské zařízení pro potřeby Konzervatoře Plzeň. Veškeré stavební úpravy jsou prováděny z důvodu napadení všech stropních dřevěných nosných konstrukcí dřevokaznými houbami. Proto dochází k demolici všech stropních konstrukcí a jejich nahrazení novou železobetonovou deskou. V objektu bude zajištěn i bezbariérový přístup nově navrženým výtahem ve vnitrobloku.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
gif auto cb 2021

Hlavní zprávy

 

auto cb gif 2021
seo uniweb