Koronavirová krize dopadá také na kolotočáře

Provozovatelé atrakcí na Plzeňsku už museli zrušit první poutě. Ti menší by mohli zkrachovat.

První veřejné kluziště v Plzni

Klatovský provozovatel atrakcí Vlastimil Lagron skončil činnost loni v říjnu. Od té doby jeho parta nevydělala ani korunu - letos byla zrušena první krajská pouť v Úhercích a nebude ani velká plzeňská v lokalitě U Jiřího. Zpečetěn se zdá být osud květnových a asi i červnových akcí.

Kolotočáři jsou podle Klatovského deníku bez příjmu a kompenzace výdajů, které měli s přípravou. Zkontrolované atrakce vyjet nemohou. Peníze docházejí a menší provozovatele atrakcí by to mohlo položit.

Komentáře

  • Před 3 roky

    Za tento stav můžeme poděkovat hlavně těm, co vůbec nechodí k volbám, nebo těm co volili Babiše!!! Za ODS alespoň bylo nějaké dovolání, ale teď není žádné!!!

  • Před 3 roky

    TAK SI MYSLIM NEZ TENHLE CLANEK KTERY JE NAPROSTO NEZAJIMAVI PRO PANY TAM NA HORE KTERI OD NAS JEN BEROU ZDRAVOTNI SOCIALNI A DANE VUBEC NEZAJIMA!!!NEZAJIMA JE ANI I TO ZE JESTE NEZ VSTOUPILI DO VLADY MY UZ DAVNO JSME TADY BYLI A SIRILI PRO LIDI ZABAVU NA KTERE ZAPOMELI ALESPN NA CHVILKU NA SVE BOLESTI!!!! ZAJISTILI JSM JIM PERNICKY JIDLO CUKROVY KRASNE AKTRAKCE!!! A KDYZ ODCHAZELI BALI ALESPON NA TU CHVILI STASTNY!!!TAK ZE JSME MILA VLADO SOUCASTI VASI UZAVIRANI ATRAKCI OBCERSTVENI A VESKERYCH KDY JSME NIKDY VASI VLADU NEOPTEZOVALI    AKCI KDE SE ALESPON LIDI CITILI JAKO LIDI!!!!! PROTO BYCH BYLA RADA KDYZ JEDEN Z MNOHA Z VAS BY KONKRETNE INFORMOVALI TY CO NIKDY OD VLADY NIC NECHTELI PLATILI ZDRAVOTNI SOCIALNI A DANE!!! STARALI SE JEN ABY VSE FUNGOVALO ZA VELKYCH USILI!!!NIKDY OD VLADY NIC NECHTELI A JEN RADNE CO JIM BYLO URCENO PLATILI!!!!! DOUFAM ZE MI Z VAS TECH NAHORE ODPOVITE!!! PROCHAZKOVA

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby