Kradli na Svátek práce

Policejní rada plzeňských kriminalistů včera zahájil trestní stíhání dvou povedených mladých mužů z Plzně, kteří oslavili letošní Svátek práce po svém, prací.

obrázek: Kradli na Svátek práce
Policejní rada plzeňských kriminalistů včera zahájil trestní stíhání dvou povedených mladých mužů z Plzně, kteří oslavili letošní Svátek práce po svém, prací. Během dne se vloupali do bytu v prvním patře domu v Plachého ulici. Vykopli vchodové dveře a odnesli si barevný televizor a videorekordér. Protřelí kamarádi věděli, že se horkého zboží musí co nejdříve zbavit. I když hodnota věcí přesáhla deset tisíc korun, spokojili se s nabídkou náhodného kupce, který jim za televizi a video dal osm set korun. Oba Plzeňáci ve věku 23 a 24 let čelí trestnímu stíhání pro trestné činy krádeže a porušování domovní svobody.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články