Kraj vyhlašuje soutěže o nejlepší webové stránky

Rada Plzeňského kraje schválila vyhlášení krajského kola soutěže Zlatý erb 2019, Junior Erb 2019 a Cena hejtmana Plzeňského kraje 2019.

SEO UNIWEB

Soutěž Zlatý erb 2019 vyhlašuje v kategoriích: nejlepší webové stránky města, nejlepší webové stránky obce a Smart City a elektronické služby. V soutěži Cena hejtmana Plzeňského kraje 2019 bude udělena cena za nejlepší webovou stránku příspěvkové organizace Plzeňského kraje. Vítězové obdrží finanční dar od Plzeňského kraje. Soutěž Junior Erb je určena mladým lidem do 19 let, jednotlivcům i skupinám. Vyhodnocení krajských kol proběhne během ledna a února 2019, slavnostní vyhlášení výsledků pak bude 14. března 2019. Vítězové krajského kola Zlatého erbu a Junior Erbu postupují do celostátního kola.

Cílem soutěže Zlatý erb je podpořit modernizaci místní a regionální veřejné správy prostřednictvím rozvoje informačních služeb poskytovaných občanům s využitím internetu a ostatních elektronických médií, a přispět tak k rozvoji kvality života ve městech, obcích a krajích ČR.

Cena hejtmana Plzeňského kraje za Nejlepší webové stránky příspěvkové organizace je určena pro organizace zřizované Plzeňským krajem, městem či obcí. Podmínkou je sídlo subjektu na území Plzeňského kraje. V roce 2019 proběhne 5. ročník této soutěže.

Hlavní myšlenkou soutěže Junior Erb je podpořit mladé tvůrce webů, pomoci jim v přípravě na budoucí profesní růst. Nemusí jít jen o tvůrce-programátory, ale i o autory, kteří web tvoří obsahově, např. pomocí dostupných publikačních systémů.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
auto cb covid 19

Hlavní zprávy

 

auto cb restart
seo uniweb