Legendární Nohavica zahraje v Plzni

Dne 3.června se uskuteční v plzeňském Domě kultury INWEST koncert legendárního folkového písničkáře Jaromíra Nohavici.

obrázek: Legendární Nohavica zahraje v Plzni
Dne 3.června se uskuteční v plzeňském Domě kultury INWEST koncert legendárního folkového písničkáře Jaromíra Nohavici.
Sólový recitál jednoho z našich nejznámějších písničkářů s kytarou a heligonkou sestavený jak z úplně nových písniček z posledního alba „Babylon“, tak ze starších oblíbených ostravských písní.
Fanouškové Jarka Nohavici si již určitě zvykli, že jeho koncerty jsou samé překvapení, a vždy naprosto nově dramaturgicky sestavené a rozhodně se mají na co těšit!
Předprodej vstupenek začne 3.května a to v klasickém předprodeji DK Inwest (Plzeň, Americká 49) a Městském informačním centru (Náměstí Republiky).

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články