O svou budoucnost se začínají stejně jako jejich kolegové v České republice obávat praktičtí lékaři na Plzeňsku. Všeobecná zdravotní pojišťovna jim totiž v posledních měsících stále více zpožďuje platby za poskytnutou zdravotní péči.
O svou budoucnost se začínají stejně jako jejich kolegové v České republice obávat praktičtí lékaři na Plzeňsku. Všeobecná zdravotní pojišťovna jim totiž v posledních měsících stále více zpožďuje platby za poskytnutou zdravotní péči. Mohlo by podle některých z nich dojít až na zavírání ordinací. Podle jednoho z lékařů se často stává, že dostávají platby dva až tři týdny po platnosti, tedy celkem za pět až šest týdnů po poskytnutí ošetření. A to je velice pozdě.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Kermi s. r. o. je součástí nadnárodního koncernu AFG se sídlem ve Švýcarsku, naši mateřskou firmu Kermi GmbH naleznete v Plattlingu v Dolním Bavorsku.
Výrobní závod ve Stříbře byl založen v roce 1996.
Zabýváme se výrobou otopných systémů a v této oblasti patříme mezi přední evropské výrobce.
Firma Kermi s. r. o. patří mezi nejvýznamnějšího a největšího zaměstnavatele ve Stříbře.