Neznámý zloděj se vloupal v Denisově ulici v Klatovech do kanceláře jedné z místních restaurací. K cestě za lupem použil instalovaného lešení, po kterém se dostal k oknu v prvním poschodí, jehož výplň rozbil.
Neznámý zloděj se vloupal v Denisově ulici v Klatovech do kanceláře jedné z místních restaurací. K cestě za lupem použil instalovaného lešení, po kterém se dostal k oknu v prvním poschodí, jehož výplň rozbil. V kanceláři vše prohledal a rozházel a z neuzamčené zásuvky si odnesl 216 tisíc korun na hotovosti, zmizel také počítač, digitální videokamera a digitální fotoaparát. Způsobené škody se vyšplhaly na 300 tisíc korun.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Pořádáme výstavy či kulturní pořady. Provozujeme expozice českého výtvarného umění od středověku až po současnost. Sbírky také rozšiřujeme o regionální autory a dále o novou oblast architektury. Také organizujeme různé kulturní a společenské akce.