Léto v Prazdroji láká na čtvrteční koncerty a srpnové filmy

Devět koncertů tuzemských rockových kapel a čtyři filmová promítání jsou na programu letošního festivalu Léto v Prazdroji.

První veřejné kluziště v Plzni

Tím plzeňský pivovar tradičně zpestřuje svoji prázdninovou nabídku pro návštěvníky.

Prázdninové čtvrteční večery na pivovarském nádvoří budou patřit bigbítu. Areál plzeňského pivovaru během léta ožije tradičním festivalem Léto v Prazdroji, jehož 17. ročník startuje již 2. července, a to koncertem kapely Ready Kirken. Tu po týdnu vystřídá Burma Jones plzeňského frontmana Bohouše Josefa. Návštěvníci pivovaru se mohou těšit také například na Viléma Čoka, kapely Brutus nebo Turbo.

„Život se vrací do normálu a náš pivovar už zase žije. V souladu s rozvolněním opatření, která byla zavedena kvůli koronaviru, jsme v červnu začali na nádvoří pivovaru pořádat promítání sportovních zápasů, uspořádali jsme i několik kulturních akcí. A lidi si k nám, často i přes ne úplně dobré počasí, našli cestu, dali si pivo, potkali se s přáteli a užili si krásný večer. Během léta bude těch krásných večerů ještě víc, stejně jako v minulých letech nabídneme hudbu i skvělé filmy. Samozřejmostí v průběhu všech akcí jsou zvýšená hygienická i bezpečnostní opatření, pro návštěvníky budou k dispozici například bezdotykové zásobníky s dezinfekcí,“ říká Rudolf Šlehofer, manažer oddělení turismu Plzeňského Prazdroje.

Filmovým večerům budou vyhrazeny srpnové pátky, promítat se bude pod širým nebem u Formanky, ve které se právě dokončují rekonstrukční práce. Festival odstartuje 7. srpna jedním z nejlepších tuzemských snímků posledních měsíců – Vlastníky režiséra Jiřího Havelky. Týden poté následuje zatím poslední dílo kultovního režiséra Quentina Tarantina Tenkrát v Hollywoodu.

Vstupné na všechny večery, rockové i filmové, je 50 korun. Bližší informace jsou uvedeny na webu www.prazdrojvisit.cz.

KONCERTY NA NÁDVOŘÍ PIVOVARU OD 19 HODIN

· 2. 7. Ready Kirken

· 9. 7. Burma Jones

· 16. 7. Vilém Čok

· 23. 7. Brutus

· 30. 7. Turbo

· 6. 8. Kečup

· 13. 8. Zvlášňý škola

· 20. 8. Extra Band revival

· 27. 8. Odyssea

LETNÍ KINO U FORMANKY OD 21:30 HODIN

· 7. 8. Vlastníci

· 14. 8. Tenkrát v Hollywoodu

· 21. 8. Přes prsty

· 28. 8. Zrodila se Hvězd


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Auto CB - Škoda service - Zimmí servisní prohlídka za akční cenu
Související
Nejčtenější

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby