Lidé bojují s podzimními depresemi

Slunečné léto skončilo ze dne na den a pro řadu Plzeňanů to byl šok. Teď plní ordinace psychiatrů. Psychický stav se začal lidem s depresí zhoršovat poté, co slunečné počasí vystřídal pošmourný a chladný podzim. Plzeňští psychiatři tento stav zažívají každým rokem a očekávají, že další nápor za...

obrázek: Lidé bojují s podzimními depresemi
Slunečné léto skončilo ze dne na den a pro řadu Plzeňanů to byl šok. Teď plní ordinace psychiatrů.
Psychický stav se začal lidem s depresí zhoršovat poté, co slunečné počasí vystřídal pošmourný a chladný podzim. Plzeňští psychiatři tento stav zažívají každým rokem a očekávají, že další nápor začne před Vánocemi. Varovnými známkami jsou ztráta nálady a radosti ze života, nucení se do práce nebo pokles energie a výkonnosti. Psychiatři nabádají lidi, aby se nebáli do ordinací přijít. Deprese se dá úspěšně zvládnout psychoterapií nebo léky.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články