Lukostřelcům kraloval Hodač

Lukostřelecký oddíl Arcus Plzeň byl v sobotu pořadatelem finálového turnaje seriálu Zimní šípy. Ten proběhl v hale střeleckého stadionu v Lobzích.

obrázek: Lukostřelcům kraloval Hodač
Lukostřelecký oddíl Arcus Plzeň byl v sobotu pořadatelem finálového turnaje seriálu Zimní šípy. Konal se v hale střeleckého stadionu v Lobzích a pro závodníky byl mimo jiné posledním testem před mistrovství České republiky dospělých.
    Skvělou formu ukázal Michal Hodač z Rokycan. Vyhrál kategorii mužů s olympijským lukem před svým oddílovým kolegou Trhlíkem a Smažíkem z Chebu. V osmifinále navíc překonal český rekord na 18 šípů výkonem 178 bodů a v semifinále pak na 12 šípů nástřelem 120 bodů. Do Rokycan se vrátil před sezónou z pražské Slavie.
    Kategorii olympijský luk ženy vyhrála Zizlerová z Mirošova. Další dvě místa obsadily závodnice domácího Arcusu. Krmášková a Horáčková. Ta v současnosti kloubí lukostřelbu s mateřskými povinnostmi.
    Plzeňané ovládli i kategorii kadetů a kadetek v pořadí Bastl a Hökl z Arcusu, třetí byl Papež z prvního LK 1935. Mezi žáky zvítězila Siegelová z prvního královského LK, třetí byl Janda z Rokycan.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články