Máte Plzeňskou kartu? Navštivte centrum virtuální reality v Plzni se slevou

Největší herna virtuální reality v Plzni se nachází jen 10 min chůze od centra Plzně a držitelé Plzeňské karty mají na vstupné slevu 10 %.

weby uniweb

Zajděte si do VR Future zahrát a nechte se vizuálně, fyzicky i psychicky ohromit novými virtuálními světy, naplněnými inspirujícími postavami, obrazy a zvuky.

Ocitněte se na vlastní kůži například v seriálu The Walking Dead nebo se vžijte do role Spidermana. Vybrat si můžete z více než stovky titulů. Nudit se rozhodně nebudete, tituly se totiž pravidelně rozšiřují a novinky můžete sledovat na facebookových stránkách centra virtuální reality VR Future. Na své si přijdou malí i velcí, dívky i chlapci. Chcete si zastřílet? Pobavit se? Zkoumat a vzdělávat se? Zasportovat si? Kreativitě se meze nekladou. Vyberte si hru ze svého oblíbeného žánru jako jsou zážitky, střílečky, sporty, horské dráhy, únikovky, strategie nebo také edukativní a kreativní hry.

Do virtuální reality vstoupíte skrze zařízení HTC VIVE PRO, které je kombinací interaktivních ovladačů, brýlí s displejem o vysokém rozlišení a pohybových senzorů, jež snímají každý váš sebemenší pohyb. VIVE vytváří inovace které můžete vidět, cítit, slyšet a kterých se můžete i dotknout. Zahrajte si klidně ve dvou nebo přijďte v partě a vystřídejte se. Pro sledující herna vysílá hru velkoplošně a zajistí k ní i občerstvení. Ve VR Future lze uspořádat také narozeninovou oslavu!

Objednejte si virtuální realitu až k vám domů. Je to skvělá možnost, jak zpestřit večírek nebo rodinnou oslavu. S instalací nejsou žádné starosti, vše je součástí výpůjčky. Více informací o virtuální realitě přímo u vás doma je k dispozici na webových stránkách. Využijte také možnost dárkových poukazů a darujte překvapení v podobě jedinečného zážitku.

Rezervujte si čas vaší návštěvy!

Kontakt
VR Future - centrum virtuální reality Plzeň
Kardinála Berana 30, 30100 Plzeň
Tel.: +420 777 423 631
Email: info@vrfuture.cz
Web: vrfuture.cz
Facebook: VR Future - Virtuální realita Plzeň 
Instagram: vrfutureplzen

Fotogalerie
james bond net concert

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Víte za co platíte AUTO CB

Hlavní zprávy

 

Víte za co platíte AUTO CB
uniweb weby