Od 17. do 24. srpna budou Mariánské Lázně hostit hudebníky z celého světa. Odstartuje tu totiž už 43. ročník Mezinárodního Chopinova festivalu.
Od 17. do 24. srpna budou Mariánské Lázně hostit hudebníky z celého světa. Odstartuje tu totiž už 43. ročník Mezinárodního Chopinova festivalu. Posluchačům nabídne srpnový festivalový program klavírní recitály, ale také zahajovací a závěrečný koncert Západočeského symfonického orchestru, který bude doprovázet klavírního sólistu. V případě slavnostního zahájení těleso doprovodí špičkového italského interpreta Pietra de Maria. Zajímavostí by také mělo být vystoupení italského klavírního dua Gemmiti nebo pro osvěžení písňový recitál významné polské umělkyně Malgorzaty Panko. K perličká patří i vynikající amatérský mariolázeňský vokální soubor Pele-Mele Quintet.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Barvy, laky, fasády, benátské štuky, antické zeminy, speciální a ochranné nátěry, zateplovací systémy, ozdobné lišty a rozety, veškeré malířské potřeby, nářadí a přístroje.