Michal Vozobule obhájil post předsedy plzeňské TOP 09

Regionální organizace TOP 09 Plzeň po dvou letech volila vedení. Na sněmu, který se kvůli protiepidemickým opatřením konal online, byl již po třetí od roku 2017 předsedou zvolen náměstek plzeňského primátora Michal Vozobule.

weby na míru UNIWEB

Místopředsedy regionální organizace byli zvoleni slovanský místostarosta Jan Fluxa a doubravecký radní Václav Lacyk.
„V příštích dvou letech nás čekají zejména dvoje klíčové volby. Letos jsme připraveni pomoci našemu trojkoaličnímu projektu ODS, KDU-ČSL a TOP 09 s názvem SPOLU k co nejlepšímu výsledku ve volbách do poslanecké sněmovny. V příštím roce se pak budeme připravovat na komunální volby, ve kterých chceme znovu uspět a podílet se dále na správě města Plzně i jednotlivých městských obvodů,“ říká ke svým cílům znovuzvolený předseda regionální organizace TOP 09 Michal Vozobule. 

Michal Vozobule se narodil v roce 1980 v Plzni. Po maturitě na Gymnáziu Františka Křižíka v Plzni studoval politologii a evropská studia na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Poté pracoval jako konzultant pro oblast lidských zdrojů v Regionální rozvojové agentuře Plzeňského kraje a několik let byl zástupcem ředitelky plzeňského Gymnázia Františka Křižíka. Je autorem odborných příspěvků v publikacích věnujících se volbám na různé úrovni v ČR a podílel se také na několika studiích týkajících se regionálního trhu práce a vzdělávací soustavy v Plzeňském kraji. V roce 2010 se poprvé stal zastupitelem města Plzně a od komunálních voleb 2018 působí jako náměstek primátora Plzně pro oblast dopravy a životního prostředí. 

Ve výboru regionální organizace ještě usednou Jan Toman, David Soukup, David Brabec, Radoslav Škarda, Ilona Jehličková, Renata Hašková, Ondřej Ženíšek a Tomáš Trnka.

TOP 09 Plzeň je nejpočetnější regionální organizací a tvoří ji čtyři místní organizace. Místní organizace Plzeň 1, kterou vede lochotínský zastupitel Tomáš Trnka, Plzeň 2, jejímž předsedou je slovanský místostarosta Jan Fluxa, Plzeň 3, kterou vede zastupitel centrálního obvodu Radoslav Škarda a Plzeň 4 vedená doubraveckým radním Václavem Lacykem.

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
so 10.04.2021 08:050 +
 
PolyMedia

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby