Ministr Fišer jedná o ceně domažlické nemocnice

Ministr zdravotnictví dnes v Domažlicích podpořil letos zahájenou výstavbu nové domažlické nemocnice. Sumu, která na tuto akci půjde z rozpočtu, ale neupřesnil.

obrázek: Ministr Fišer  jedná o ceně domažlické nemocnice
Na zhruba 750 miliónů korun má přijít kompletní výstavba nové okresní nemocnice v Domažlicích, která už byla letos nastartována úpravami staveniště. Podle ministra zdravotnictví Bohumila Fišera, který dnes navštívil jak Domažlice, tak sesterské zařízení v Klatovech, není tato částka konečná a stále se o ní jedná.
    Poslankyně Parlamentu Milada Emmerová však potvrdila, že domažlické zařízení je rozpočtovou prioritou ministerstva. Stará domažlická nemocnice je podle ní v absolutně katastrofálním stavu a nové zařízení okres nutně potřebuje.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články