• Image K F
  • Před 20 roky
  • Krimi

Místo na benzině natankoval z auta

Na parkoviště ve Vejprnické ulici vedle benzinové čerpací stanice zaparkoval vůz v sobotu ve dvaadvacet hodin 48letý Plzeňan.

obrázek: Místo na benzině natankoval z auta
Na parkoviště ve Vejprnické ulici vedle benzinové čerpací stanice zaparkoval vůz v sobotu ve dvaadvacet hodin 48letý Plzeňan. Svoji Kiu tady nechal stát do nedělní půl deváté ranní. Když k autu přišel, zjistil, že mu někdo z nádrže vozu odcizil asi 20 litrů nafty. Proto se obrátil na policisty z obvodního oddělení Plzeň - Skvrňany, kteří případ kvalifikovali jako trestný čin krádeže a po pachateli pátrají. Majitel vozidla vyčíslil škodu na třináct set korun.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články