Mladíci pěstovali konopí

Ve čtvrtek 20.2 zahájil policejní rada trestní stíhání proti obviněným 22, 21 a 26 letému muži z Chebu pro trestný čin nedovolená výroba a držení omamných a psychotropních látek a jedů.

obrázek: Mladíci pěstovali konopí
Ve čtvrtek 20.2 zahájil policejní rada trestní stíhání proti obviněným 22, 21 a 26 letému muži z Chebu pro trestný čin nedovolená výroba a držení omamných a psychotropních látek a jedů.
    Muži od loňského srpna do října v bytě v ulici Žižkova bez povolení pěstovali a přechovávali v různých formách různé části rostlinky konopí. V zajištěných rostlinkách a jejich částech byla kriminalistickým zkoumáním prokázána přítomnost tetrahydrokanabinoidu, tedy bez povolení přechovávali omamnou látku v množství větším než malém. Trestní stíhání probíhá na svobodě.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články