Mladíci v Pňovach ubili muže k smrti

K tragické události došlo o tomto víkendu na železniční zastávce v Pňovanech u Plzně. V sobotu před půlnocí tu vystoupil z vlaku sedmapadesátiletý muž, který přijel na svoji chatu u Hracholuské přehra

obrázek: Mladíci v Pňovach ubili muže k smrti
K tragické události došlo o tomto víkendu na železniční zastávce v Pňovanech u Plzně. V sobotu před půlnocí tu vystoupil z vlaku sedmapadesátiletý muž, který přijel na svoji chatu u Hracholuské přehrady. V tu chvíli byl napaden trojicí mladých násilníků. Následky útoku jsou hrozivé, muž na následky způsobených zranění zemřel.
    Obyvatelé Pňovan jsou tímto brutálním útokem otřeseni. Policie po trojici útočníků okamžitě zahájila pátrání. Výsledkem bylo zadržení dvou mladíků ve věku 17 a 24 let. Třetím podezřelým je pětadvacetiletý Petr Reš, který před spravedlností zatím utíká. Jmenovaný je 175 cm vysoký, zavalitější postavy, má hnědé oči a hnědé vlasy. Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání. Veškeré poznatky telefonujte na číslo 158.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články