Přehnal to s alkoholem a ležel v Blovicích na zemi
NÝŘANY – Hlídka podnapilého muže převezla do protialkoholní záchytné stanice.
Policisté z obvodního oddělení policie Blovice se dne 16. ledna 2017 v odpoledních hodinách zabývali jednáním 41 letého muže, který v obci Blovice ležel v silně podnapilém stavu na zemi, přičemž nebyl schopen chůze. Muž se svým jednáním dopustil přestupku proti veřejnému pořádku, jelikož budil veřejné pohoršení. Proto ho policisté převezli do protialkoholní záchytné stanice v Plzni. Za jeho jednání mu hrozí pokuta až 10 000 korun.
Krajský úřad Plzeňského kraje pečuje o komplexní rozvoj území a o potřeby svých občanů, zejména o vytváření podmínek pro rozvoj sociální péče, o uspokojování potřeby ochrany a rozvoje zdravých životních podmínek, výchovy a vzdělávání, kultury a ochrany veřejného pořádku.