Myslivci nasadila želízka zásahová jednotka

V cele předběžného zadržení je od nedělního rána dvaapadesátiletý myslivec ze Ždírce na Plzeňsku, kterého zatkla policejní zásahová jednotka.

obrázek: Myslivci nasadila želízka zásahová jednotka
V cele předběžného zadržení je od nedělního rána dvaapadesátiletý myslivec ze Ždírce na Plzeňsku, kterého zatkla policejní zásahová jednotka. Muž se stal pro okolí neřízenou střelou, když opilý doma nejprve zbil družku a přivolanou policejní hlídku pak ohrožoval zbraní.
Na policisty mířil pistolí a hrozilo nebezpečí, že dojde k přestřelce, ohrožená hlídka raději přivolala specialisty ze zásahové jednotky. Zatčený muž byl obviněn z trestných činů útoku na veřejného činitele a nebezpečného vyhrožování. Motivem jeho jednání byla pravděpodobně žárlivost. Chlapi v hospodě si ho dobírali, že má o dvacet let mladší družku a že se k němu nastěhovala jenom pro peníze. Když muž přišel podnapilý domů, ženu nejprve fyzicky napadl a pak ji i s její desetiletou dcerou vyhodil z domu. Protože se žena vrátila bydlet zpět k rodičům, obviněný muž bude zřejmě vyšetřován na svobodě, protože nehrozí, že by v trestné činnosti mohl pokračovat.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články