Na Borských polích se otevřelo nové testovací centrum

Testování na covid-19 od 16. dubna nabízí nové testovací centrum na Borských polích, kde je možné se nechat otestovat antigenními i PCR testy.

weby uniweb

Na otevření testovacího centra byl pozván také starosta centrálního plzeňského obvodu David Procházka.

„Testování je už nyní podmínkou pro firmy, úřady a například pendlery. Do budoucna lze očekávat, že bude nutné být otestovaný i při vstupu do obchodního centra nebo restaurace. Otevření testovacího centra vítám jako službu občanům našeho obvodu a cením si proto jak činnosti provozovatele, tak i ochoty nákupního centra poskytnout prostor pro jeho umístění,“ říká starosta Městského obvodu Plzeň 3 David Procházka.

Na místě jsou pro zájemce nabízeny antigenní i PCR testy, které hradí zdravotní pojišťovna. Výsledky antigenních testů jsou k dispozici do 15 minut, vyhodnocení PCR testu pak do 48 hodin. Samozřejmostí je vydání certifikátu pro pendlery či zaměstnavatele. Rezervace je možná online na webu www.jdrtesting.cz. „Máme k dispozici i odběrový tým, který zdarma přijede do firmy, školy nebo kanceláře a odebere vzorky k testování,“ doplňuje Radoslav Průcha, vedoucí JDR Testing s.r.o. (provozovatel testovacího centra). Testovací centrum je umístěno na parkovišti NC Borská pole a otevírací doba je od pondělí do neděle v čase od 8:00 do 18:00 hodin.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
koronavirus v plzni B

Hlavní zprávy

 

AUTO CB škoda plus
uniweb weby