Na Chválenické v Plzni napadl muže obuškem. Neviděli jste to?

Dne 6. října 2020 v dopoledních hodinách došlo v Plzni k fyzickému napadení 37letého muže. Pomozte policii s objasněním případu.

mobilnípohotovost

Policisté ze služby kriminální policie a vyšetřování Městského ředitelství policie Plzeň vedou vyšetřování, kde je dáno podezření ze spáchání trestného činu vydírání spáchaného formou spolupachatelství, kterého se mohl dopustit dosud neznámý pachatel tím, že dne 6. října 2020 v dopoledních hodinách, nejméně však od půl deváté ráno, v Plzni v ulici Chválenická zezadu přistoupil k poškozenému a fyzicky ho napadl teleskopickým obuškem. Přitom na poškozeného křičel, aby se odstěhoval. Následně ze zaparkovaného vozidla značky Škoda Superb vystoupil 36letý muž a začal poškozenému vulgárně vyhrožovat. Proti 36letému pachateli bylo již zahájeno trestní stíhání.

Policisté žádají případné svědky události, aby se osobně přihlásili na Policii České republiky, na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo zavolali na bezplatnou linku 158 a pomohli s objasněním případu.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Uniweb weby

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb