Na festival do Dobřan míří v sobotu Pavel Lohonka Žalman

Na letošním, půlkulatém, DOBŘANSKÉM FESTovním ZPÍVÁNÍ zahraje a zazpívá v sobotu 1. srpna mimo jiné i ikona folkové scény Pavel Lohonka Žalman se svojí kapelou.

weby uniweb

Stejně jako v minulých letech se místem tohoto hudebního festivalu stane venkovní scéna u kulturního zařízení v Dobřanech. Na podiu se v průběhu odpoledne a večera vystřídá několik kapel hrajících folk, country a bluegrass, včetně oblíbeným místních Faux Pase Fonet.

První srpnovou sobotu si nejen folkaři mohou dopřát letní dávku hudby na již tradičním DOBŘANSKÉM FESTovním ZPÍVÁNÍ u kina Káčka v areálu bývalých kasáren. V 15 hodin zahájí festival svým vystoupením přespolní kapela Hop a Šavani, po ní se na podiu vystřídají 3G Klatovy, Buky Band a Nerektik. Pozvání na letošní výroční 5. ročník přijala jedna z nejvýraznějších postav české folkové scény – písničkář Pavel Lohonka Žalman s kapelou Žalman & spol., která zahraje a zazpívá od 20:00. Závěr festivalu bude opět patřit pořadatelské kapele Faux Pase Fonet. DOBŘANSKÉ FESTovní ZPÍVÁNÍ si během předchozích 4 ročníků dokázalo najít své příznivce, pro které organizátoři připravili pokaždé skvělý hudební zážitek. „Srovnávat dřívější ročníky ale asi moc dobře nelze, protože i s ohledem na přibývající zkušenosti je z našeho pohledu každý ročník jiný.“ uvádí Kateřina Dušáková, organizátorka a kytaristka kapely Faux Pase Fonet. „Základ ale zůstává stále stejný, a to strávit sobotní odpoledne v pohodové náladě u dobré muziky,“ doplňuje ji manžel a zakladatel festivalu Hubert Dušák.

Parkování v místě, občerstvení zajištěno, vstupné 200 Kč, děti zdarma

foto: zalman.cz

Fotogalerie
výkup škodovek auto cb

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Hlavní zprávy

 

čez zprávy CEZ pomahej pohybem
uniweb weby