Na horách v regionu zase sněží!

Ochlazení, které vystřídalo téměř měsíční teplé počasí, se projevilo i na vrcholcích Šumavy. Jen za včerejšek zde napadlo téměř půl metru čertvého sněhu.

obrázek: Na horách v regionu zase sněží!
Ochlazení, které vystřídalo téměř měsíční teplé počasí, se projevilo i na vrcholcích Šumavy. Jen za včerejšek zde napadlo téměř půl metru čertvého sněhu.
    Dá se tedy předpokládat, že se o víkendu opět rozjedou lyžařské vleky, které právě kvůli nedostatku sněhu nebyly v minulých týdnech v provozu. Navíc meteorologové na následující dny nepředpovídají výraznější oteplení. Lyžaři by si tedy opět mohli přijít na své.
    Obdobná situace je i v Krušných horách.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články