K počínajícímu požáru motorového prostoru osobního automobilu AUDI A4 na Karlovarské za kruhovým objezdem u čerpací stanice Shell vyjížděli ve středu profesionální hasiči ze stanice Košutka.
K počínajícímu požáru motorového prostoru osobního automobilu AUDI A4 na Karlovarské za kruhovým objezdem u čerpací stanice Shell vyjížděli ve středu profesionální hasiči ze stanice Košutka. Požár před jejich příjezdem zlikvidovali pomocí práškového hasícího přístroje zaměstnanci čerpací stanice. Hasiči odpojili u vozidla akumulátor a ochladili ho. Událost se obešla beze škody. Příčinou byla technická závada.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Realitní kancelář působí v oblasti prodej, pronájem, výkup a financování nemovitostí. Nabízí byty, rodinné domy, chaty, chalupy, kancelářské a komerční objekty v Plzeňském a Karlovarském kraji. Zajišťujeme pojištění a správu nemovitosti. Působíme od roku 1999, jsme členy ARK ČR a EKRK.