Na náměstí v Plzni servírovali 100 litrů vánoční gulášovky

Již tradiční akce s názvem Vánoční gulášovka proběhla na náměstí Republiky v Plzni před vánočními svátky. Akci pořádal Městský obvod Plzeň 3. Polévku podával ve středu 22. prosince sám starosta Jiří Strobach, radní a zastupitelé. „Gulášovka je takovým tradičním dárkem před Vánocemi pro obyvatele obv...


Již tradiční akce s názvem Vánoční gulášovka proběhla na náměstí Republiky v Plzni před vánočními svátky. Akci pořádal Městský obvod Plzeň 3. Polévku podával ve středu 22. prosince sám starosta Jiří Strobach, radní a zastupitelé. „Gulášovka je takovým tradičním dárkem před Vánocemi pro obyvatele obvodu. Jsme rádi, že si lidé najdou chvilku a zastaví se v předvánočním shonu. Pro nás jsou tato osobní setkání velmi důležitá, dozvídáme se tak o problémech i radostech našich občanů,“ vysvětluje starosta MO Plzeň 3 Jiří Strobach. O gulášovou polévku byl velký zájem a také letos se shledala s kladným ohlasem. Rozlilo se celkem 100 litrů polévky.
V letošním roce není ale Vánoční gulášovka poslední akcí centrálního obvodu. Obvod připravuje i novoroční ohňostroj a oslavu Silvestra na náměstí Republiky. Vystoupí kapela Sifon, DJ, k dispozici budou stánky s občerstvením. Oslava začíná ve 21 hodin a o půlnoci přivítají Plzeňané rok 2011 velkolepým ohňostrojem.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
24.12.2010 07:120 +
 
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq