Dnes ve 13.00 hodin bude za přítomnosti náměstka hejtmana Plzeňského kraje Ing. Vladislava Vilímce a radního PK pro dopravu Ing. Miroslava Jaroše slavnostním přestřižením pásky symbolicky zakončen projekt, jehož předmětem byla rekonstrukce silnice II/169 v průtahu městem Sušice s výstavbou chodníků ...