Fotbaloví fanoušci plzeňské Viktorky vypravují autobus na zápas do Jablonce.
Fotbaloví fanoušci plzeňské Viktorky vypravují autobus na zápas do Jablonce.
Odjezd bude 20.9. ve 12 hodin z parkoviště před Domem dětí a mládeže v Pallově ulici u Štruncových sadů. Zájemci se mohou hlásit na telefonu 604 576 306, rezervace míst je nutná. Cena jízdenky tam i zpět činí 250 Kč a neobsahuje vstupenky na utkání. V případě velkého zájmu fanoušků bude vypraveno více autobusů.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.