Nabízel plzeňským strážníkům alkohol, ti zavolali policii

Policejní komisař zahájil trestní stíhání 35letého muže z Plzně. Ten se vloupal do jedné z plzeňských restaurací.

Jarní servisní akce AUTO CB

Policejní komisař zahájil trestní stíhání pro trestné činy krádež a poškození cizí věci. Obviněným je 35letý muž z Plzně. Ten se v noci z 5. na 6. dubna 2020 vloupal do jedné plzeňské restaurace. Uvnitř provozovny prohledal několik místností, kdy nic neodcizil, ale poškodil vždy dveře do místnosti. Následně vniknul do skladu, ze kterého odcizil 22 lahví značkového alkoholu a 3 sušenky. Lup si uschoval do plátěných a igelitových tašek, které našel v restauraci.  U jedné z tašek se mu utrhla igelitová ucha a čtyři lahve s alkoholem tak „musel“ ponechat na místě.

Krátce po druhé hodině ráno, hodinu poté, co zloděj odešel z vykradené restaurace, ho kontrolovali strážníci městské policie. Během kontroly muž hlídce nabízel obsah tašek a postupně z nich vyndal 15 lahví alkoholu. Strážníci zadrženého muže, který byl pod vlivem drog, předali policistům, kteří ještě v průběhu noci zjistili, že alkohol pochází z vloupání do restaurace. Drzý zloděj nekradl poprvé. V minulosti byl za majetkovou trestnou činnost odsouzen a vězení opustil teprve v lednu letošního roku.

Policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který soudce akceptoval a v současné době se nachází ve vazební věznici.  Hrozí mu až osm let za mřížemi.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
10.04.2020 07:000 +
 
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka