DOMAŽLICE - V noci na sobotu neznámý pachatel překonal mříže v zadní části budovy prodejny v Kozinově ulici a vnikl dovnitř.
DOMAŽLICE - V noci na sobotu neznámý pachatel překonal mříže v zadní části budovy prodejny v Kozinově ulici a vnikl dovnitř. Pak rozbil okno vedoucí do skladu, odkud odcizil větší množství cigaret a potravinového zboží. Poškozená firma se sídlem v Sušici předběžně vyčíslila škodu na 100 000 Kč.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
AtomGym je moderní tělocvična specializovaná na bojové sporty a funkční trénink. Vznikla v roce 2012 a nabízí 650 m2 prostoru, z toho 450 m2 tvoří hlavní sál vybavený profi ringem (6×6 m s pódiem) a tréninkovou klecí (6,1 m). Celý povrch je pokryt odolným tatami. Sál je možné pronajmout pro tréninky, semináře či školení.