Napadlo až 15 cm sněhu, řidiči musí být opatrní

Až patnáct centimetrů sněhu zatím napadlo v Plzeňském kraji. Na silnicích většinou leží pěticentimetrová vrstva a s maximální opatrností by měly být všude sjízdné.

obrázek: Napadlo až 15 cm sněhu, řidiči musí být opatrní
Až patnáct centimetrů sněhu zatím napadlo v Plzeňském kraji. Na silnicích většinou leží pěticentimetrová vrstva a s maximální opatrností by měly být všude sjízdné.
Řidiči by měli být maximálně opatrní všude a bez kvalitních zimních gum by vůbec neměli vyjíždět. Stále sněží, v terénu je veškerá technika silničářů, kteří pluhují a sypou a momentálně jsou vozovky všude průjezdné. Problémy by mohly být v na silnici z Plzně na Žatec, kde ráno blokovaly silnice v Třemošné a Plasích kamiony, které neměly řetězy ani kvalitní obutí a uvízly v kopcích. Nejvíc sněhu napadlo na Šumavě a i tam by si řidiči měli s sebou přibalit řetězy. Během dopoledne by navíc mělo začít hodně foukat a hrozí tvorba jazyků.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články