Našel svoje ukradené auto

Majitel odcizeného automobilu z Chodova na Sokolovsku zaregistroval na vozovce svůj automobil Fiat Uno, který byl ovšem opatřen jinými státními poznávacími značkami.

obrázek: Našel svoje ukradené auto
Majitel odcizeného automobilu z Chodova na Sokolovsku zaregistroval na vozovce svůj automobil Fiat Uno, který byl ovšem opatřen jinými státními poznávacími značkami.
Okamžitě vyrozuměl policisty, kteří začali automobil v obci Čankov pronásledovat. Přes Otovice vedlo pronásledování do Děpoltovic a u Fojtova pronásledované vozidlo zastavilo. Za volantem seděl muž, vedle něho žena. Když se policisté po vystoupení z automobilu blížili k odcizenému vozidlu, řidič náhle přidal plyn a rozjel se proti jednomu z policistů. Ten po marné slovní výzvě k zastavení použil služební zbraň k varovnému výstřelu do vzduchu, po kterém řidič vypnul motor.
V řidiči byl zjištěn třiatřicetiletý muž z Ostrova na Karlovarsku, spolujezdkyní byla 19letá dívka z Karlových Varů. Vyšetřování případu pokračuje.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články