Návštěvnící Štěnovic budou v sobotu moci za místním dokumentem i pivem

Členové občanského sdružení PRO obec organizují v sobotu 8. února projekci prvního dílu z řady dokumentárních filmů mapujících "předsametovou" éru obce Štěnovice s názvem Tenkrát ve Štěnovicích. Při této příležitosti bude návštěvníkům představeno štěnovické pivo nesoucí příznačný název Ště...


Členové občanského sdružení PRO obec organizují v sobotu 8. února projekci prvního dílu z řady dokumentárních filmů mapujících "předsametovou" éru obce Štěnovice s názvem Tenkrát ve Štěnovicích. Při této příležitosti bude návštěvníkům představeno štěnovické pivo nesoucí příznačný název Štěnovický Malvaz. První díl dokumentu budete moci zhlédnout v salonku štěnovické restaurace Modrý klokan v sobotu 8. února 2014 od 18 hodin. Vstupné na tuto akci je dobrovolné.

Dokumentární filmy zachycující dobu před rokem 1989, byly pořízeny několika amatérskými dokumentaristy, štěnovickými občany. Dokumenty prezentují nejen tehdejší vizáž obce, ale ukazují i tehdejší kulturní vyžití občanů Štěnovic a nejbližšího okolí.

Štěnovický Malvaz, jež bude na této akci podáván, je polotmavé, 12-stupňové pivo, které bude kulturní události pořádané občanským sdružením PRO obec pravidelně doprovázet.

Pivo bude možné zakoupit na místě také ve dvoulitrových plastových lahvích s originální etiketou, jež bude samostatně k zakoupení.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
čt 06.02.2014 07:460 +
 
Dotace na elektormobilitu

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq