Nebe se otevřelo

Nebe se otevřelo včera odpoledne nad parkovištěm u obchodního centra Plzeň na Rokycanské třídě. Z nebe se sypaly dárky.

obrázek: Nebe se otevřelo
Nebe se otevřelo včera odpoledne nad parkovištěm u obchodního centra Plzeň na Rokycanské třídě. Z nebe se sypaly dárky. Tento déšť pro své příznivce objednalo Rádio Kiss. V rámci doprovodného programu se prezentovali kynologové, hasičský záchranný sbor města Plzně, specialisté na bojová umění. Hlavní hostem byla populární formace Rebelové.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články