Něco přes týden pátrali plzeňští policisté po pachateli krádeže. Dvanáctého října oznámil na obvodním oddělení v Plzni na Doubravce 31letý muž, který bydlí na Rokycanské třídě v Plzni, že se mu doma ztratilo dvacet tisíc korun. Do jeho bytu se přitom nikdo nevloupal, alespoň tomu nic nenasvědčovalo.