Nedělejte si starosti s vánočním úklidem a objednejte si firmu ÚKLID PRESTO. Zbyde vám více času na vánoční pohodu

Nestresujte se velkým úklidem a nechte za sebe pracovat odborníky. Výsledkem pro vás bude více času na nákup vánočních dárků, na vaše blízké a perfektně uklizený domov. Firma ÚKLID PRESTO provádí i úklidy firem a různých podniků.

weby na míru UNIWEB

Řešíte úklid na poslední chvíli? Zkuste rychlou poptávku

Blíží se nám nejkrásnější svátky v roce a většina z nás se již děsí předvánočního úklidu, namísto užívání si klidu a pohody. Zkuste to letos udělat jinak a objednejte si profesionály, kteří vám perfektně naklidí a raději se věnujte něčemu užitečnějšímu, třeba pravé vánoční pohodě. Je již nejvyšší čas na objednávání termínů, proto neváhejte a zkuste rychlou poptávku.

Předvánoční úklid pro domácnosti i firmy

Nezáleží na tom, zda potřebujete uklidit malou domácnost nebo velkou firmu. Historie firmy ÚKLID PRESTO sahá až do roku 1993, za tuto dobu má již na kontě nespočet zkušeností s profesionálním úklidem. Proto se můžete spolehnout na skvěle vykonanou a profesionální práci.

Služby, které můžete využít v průběhu celého roku

  • pravidelný úklid

  • jednorázový úklid

  • generální úklid

  • úklidy po rekonstrukcích

  • úklid po malířích

  • úklid před kolaudací

Jak spolupráce funguje?

Úklid je prováděn na základě uzavřené smlouvy nebo objednávky. Zákazník si určuje rozsah, způsob, četnost a dobu provádění. Práce jsou vykonávány prověřenými a vyzkoušenými pracovníky, kteří jsou v pracovně právním vztahu s naší firmou a předkládají výpis z rejstříku trestů. Pracovníci jsou vybaveni úklidovými pomůckami, prostředky a stroji a nosí firemní oblečení. 

Pokud si chcete ušetřit nervy i čas, objednejte si úklid od profesionálů z firmy ÚKLID PRESTO a užijte si sváteční dny bez stresu a starostí.

ÚKLID-PRESTO, s. r. o.

Mobil: +420 724 055 081
E-mail
: info@uklidpresto.cz
Web
www.uklidpresto.cz

Zdroj fotografie: FB Úklid Presto

Fotogalerie
NetConcert Music by Frank Zappa

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
netConcert

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby